Budova Vídeňská 103/494 - Brnokompletní seznam prostor k pronájmu - Videňská 103Budova Vídeňdská 103, Brno, se nachází v katastrálním území Horní Heršpice. Budova byla postavena v sedmdesátých letech s původním účelem centrálního skladu filmových materiálů pro jižní moravu a přilehlé regiony. Součástí areálu je soubor několika přilehlých budov a parkovacíh stání, tak i rozměrné travní plochy - zahrady, která přináší do areálu "kus zelené přírody". Vzhledem ke své velmi dobré poloze, kde je sitována těsně u sjezdu z ulice Vídeňská do Horních Heršpic je snadno dostupná pro veškerou automobilovou dopravu.

Budova je pětipodažním komplexem kombinujícím jak skladové a kancelářské prostory, tak i drobné parkovací a dílenské prostory.
V nemovitosti jsou přítomny důležité telekomunikační sítě, včteně klimatizace v převážně části pronajímaných prostor. Parkování je po domluvě možné přímo v areálu budovy.Charakteristika budovy:

Smišený komplex budovy Videňská 103 v Brně má velmi dobrou dopravní dostupnost jak pro automobilovou dopravu, tak MHD, kde je v těsné blízkosti budovy zastávka tramvaje č. 2 a 5, ale i autobusových linek 50, 96 a E50.Nové technologie:

- digitální telefonní ústředna smožností tarifikace
- lokální domovní programovatelná plynová kotelna
- rekonstruované rozvody vody a kanalizace
- horkovodní topné radiátory s termostaty
- osobní výtah
- internet
- střežený prostor s bezpečnostním vstupním systémem
- většina komerčních prostorů je klimatizovánoPoskytované služby nájemníkům:

- ostraha budovy 24 hod
- tarifikace telefonních hovorů
- úklid společných prostor
- odvoz odpadu a jeho evidence
- přítomnost údržby v běžnou pracovní dobuFotopříloha z prostor Vídeňská 103:Mapa:

AKTUALITY